autonews Автомобілі Як вибрати найбезпечніший автомобіль для своєї сім’ї?

Як вибрати найбезпечніший автомобіль для своєї сім’ї?

0 Comments 15:05

Як вибрати правильний автомобіль для себе та вашої родини

Придбання автомобіля може бути важким досвідом – це такі великі інвестиції. Незалежно від того, купуєте ви нову чи вживану модель, є багато порад здорового глузду, які слід розглянути, перш ніж інвестувати в новий автомобіль. Вам потрібно врахувати вартість, функції безпеки, розмір і стиль.

А якщо ви створюєте сім’ю, є ще про що подумати. Ви шукатимете практичний і міцний сімейний автомобіль, який зможе вмістити всі аксесуари, які постачаються з дитиною.

Читайте далі, щоб отримати основні поради щодо того, як вибрати правильний автомобіль для себе та вашої родини:

1. Подорожі

Подумайте, як би ви користувалися автомобілем, довгі поїздки, поїздки містом, їзда в центрі міста. Якщо ви їдете на роботу, вам знадобиться щось економічне, але якщо ви регулярно їдете в далекі поїздки, вам знадобиться автомобіль із потужнішим двигуном.

Читайте далі: Як підготуватися до подорожей без стресу

2. Дизель проти бензину

Дизель все ще є більш економічним варіантом з точки зору показників миль на галлон, але вони дорожчі в експлуатації та дорожчі в покупці. Саме з цієї причини автомобілістам з малим пробігом найкраще підійде маленький бензиновий двигун.

Дорожній податок для дизельних автомобілів нижчий, і дизельні автомобілі також, як правило, мають кращу вартість перепродажу, ніж бензинові, хоча останніми роками це вирівнялося. Також розгляньте гібриди, оскільки вони підходять для поєднання міської їзди та водіння по автомагістралі, а електромобілі ідеальні для коротких поїздок.

3. П’ять краще трьох

Зараз тридверний автомобіль може здатися варіантом, але після кількох місяців суперечок про встановлення дитячого сидіння на задньому сидінні від дверей водія, ви і ваша спина ви подумаєте, що настав час переглянути, тож обирайте п’ятидверний автомобіль, який більше підходить для сім’ї.

Якщо це ваша перша дитина, спробуйте придбати багі/систему для подорожей перед покупкою автомобіля, щоб ви могли взяти його з собою під час огляду автомобілів. Перевірте, як легко садити та висаджувати коляску з автомобіля. Хороша порада – спробувати як однією, так і обома руками, часто дитина чи сумка будуть у вас в іншій.

4. Місце та зберігання

Наявність дітей надає простору абсолютно нового значення. ​У багажнику вашого автомобіля має бути достатньо місця, щоб помістити складену дитячу коляску/транспортну систему та продукти, але пам’ятайте, що у вашому щотижневому магазині в супермаркеті є великі пакети підгузків, дитячих серветок і коробок із пральним порошком.

5. Автокрісла та ізофікс

Незалежно від типу автокрісла, яке ви виберете, isofix є найбезпечнішим варіантом для кріплення автокрісла вашої дитини. Isofix з’єднує дитяче сидіння безпосередньо та жорстко з конструкцією автомобіля, тому може усунути проблеми з установкою, які часто виникають під час використання ременів безпеки для дорослих, і покращити ефективність під час аварії, тож якщо ви взагалі можете вибрати автомобіль із isofix.

Переконайтеся, що ви можете встановити автомобільне крісло ззаду, і що ви можете легко дістатися до нього, щоб садити та висаджувати дитину з автомобіля. Плануєте мати більше дітей? Усі діти повинні сидіти в автокріслах, тому якщо ви плануєте мати трьох, то у вашій машині має бути три автокрісла.

6. Рейтинг безпеки та подушки безпеки

Перевірте тут рейтинг безпеки автомобіля, який ви збираєтеся придбати EuroNCAP, і зверніть особливу увагу на те, скільки подушок безпеки пропонується; Ви точно хочете подушок безпеки, і чим більше, тим краще! Рейтинг EuroNCAP надає споживачам автомобілів реалістичну та незалежну оцінку безпеки популярних автомобілів.

7. Електронна програма стабільності

Електронна система стабілізації/контроль (ESP) розроблена, щоб запобігти виходу автомобіля з-під контролю, зменшуючи можливість заносу; він працює через велику кількість датчиків. З 2014 року він повинен бути стандартним для всіх нових автомобілів, але якщо ви купуєте вживаний автомобіль, виберіть автомобіль із ESP.

8. Поточні витрати

Враховуйте поточні витрати разом із початковою ціною покупки. Важливо розрахувати витрату палива разом із дорожнім податком, страховкою та витратами на технічне обслуговування, щоб переконатися, що ви купуєте автомобіль, яким справді можете дозволити собі керувати. Проведіть тест-драйв автомобіля, завжди перевіряйте історію/фінанси та попросіть перевіреного механіка оглянути автомобіль, перш ніж здавати готівку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі пости

Які фактори впливають на ціну на автомобілів в Україні?Які фактори впливають на ціну на автомобілів в Україні?

Війна в Україні: ціни на автомобілі можуть злетіти ще вище, оскільки вторгнення Росії погіршить кризу ланцюга поставок BMW зупинила виробництво на двох німецьких заводах. Mercedes сповільнює роботу на складальних підприємствах.

Вісім дивовижних причин, з яких учні не складають іспити з водінняВісім дивовижних причин, з яких учні не складають іспити з водіння

АВТОМОБІЛЬНІ ЕКСПЕРТИ виявили вісім несподіваних причин, з яких учні не складають іспит з водіння. І останні дані показують, що менш як 50% учнів-водіїв складають іспит. Автомобільні експерти Quotezone.co.uk дуже спритно

Чистка автомобіля 2 прості дії «зроблять більше для підтримки зовнішнього вигляду автомобіля, ніж будь-що ще»Чистка автомобіля 2 прості дії «зроблять більше для підтримки зовнішнього вигляду автомобіля, ніж будь-що ще»

Автомобільний експерт поділився своїми головними порадами, як зберегти свій автомобіль у кращому вигляді. За словами Мета Вотсона, головного контент-менеджера CarWow, на сторінці якого на YouTube підписано понад сім мільйонів передплатників,