autonews Автомобілі Сучасні тенденції у дизайні автомобілів

Сучасні тенденції у дизайні автомобілів

0 Comments 10:07

Автомобільний дизайн майбутнього: 10 автомобільних тенденцій в автомобільному дизайні

Ми перебуваємо в середині моменту трансформації автомобіля. На нашому задньому плані – століття транспортних засобів, що працюють на бензині, з ручним керуванням, а дорога попереду живиться електричними технологіями без водія. Проте десь між вчорашнім і завтрашнім днем є транспортний засіб, який заповнює цю прогалину, і його дух можна побачити в сучасних концепт-карах, TED Talks і патентних заявках.

Яким буде автомобіль майбутнього? Ми вирішили з’ясувати це, задокументувавши 10 тенденцій у дизайні та технологіях автомобілів. Щоб відобразити ці тенденції, ми співпрацювали з французьким транспортним дизайнером Сідні Харді, студентом автомобільного дизайну з поглядом на футуризм. Сідней об’єднав ці тенденції в єдине бачення з автомобілем, який ми називаємо Link, транспортним засобом, який долає розрив між дорогою попереду та нашою історією у вигляді ззаду.

Цю історію розповідає компанія smartwater, дистильована паровою парою, яка знайшла унікальне натхнення для своєї води, дивлячись у небо. Ми сподіваємося, що зміна точки зору, яку пропонує цей твір, надихне вас.

Проектування автомобіля майбутнього: зовнішній дизайн і технології

В автомобілі майбутнього має бути щось для кожного. Він має бути досить компактним для міської їзди, але достатньо просторим, щоб сім’я з чотирьох осіб могла комфортно розміститися в ньому. Він має бути спортивним, але ефективним і розробленим таким чином, щоб приваблювати водіїв різних вікових груп, статі та характерів. Ми задумали автомобіль, який не просто трансформує, але й доступний. Link був створений, щоб бути таким транспортним засобом, яким кожен водій міг би пишатися водінням.

Link — це 5-дверний автомобіль, який є чимось середнім між кросовером і спортбеком. Він нижчий, ніж звичайний кросовер, і ширший і просторіший, ніж спортбек. Хоча дизайн заднього люка в минулому був клеймом, тут він включений у стильний, функціональний спосіб, щоб збільшити внутрішній простір і дозволити трохи транспортувати за потреби. Це дозволяє Link бути одночасно компактним і просторим, набір елементів, які є центральними для його дизайну.

1. Технологічний тренд: електричний/дизельний гібрид, що підключається до електромережі

Серед повністю електричних транспортних засобів є проблема, над вирішенням якої інженери все ще працюють: ємність акумулятора та час заряджання тримають водіїв в межах обмеженого запасу ходу. Деякі рішення знаходяться в розробці, але вони залишаються за кілька технологічних поколінь. Широкодоступне, доступне рішення навряд чи буде доступним у 2020 році, але існує велика мережа дизельних паливних насосів, доступних водіям, які рухаються далеко.

Link оснащено електричною та турбодизельною трансмісіями, що підключаються, перша забезпечує пробіг понад 300 миль за одну зарядку, а друга забезпечує високоефективне водіння під час тривалих поїздок. Такі виробники, як Tesla, які відкрили свої патенти для використання іншими автомобільними компаніями, працюватимуть над збільшенням ємності батареї в поколінні транспортних засобів, доступних у 2020 році. Тим часом автомобільні компанії, такі як BMW, Mercedes, Audi та інші, наголошують на дизельному паливі як високопродуктивному. економічне паливо для їзди по автостраді. BMW 328d, наприклад, в середньому витрачає близько 45 миль на галон на шосе, і ми очікуємо, що цей показник зросте, оскільки технології двигунів і якість палива підвищаться до 2020 року.

Комбінований гібрид із електричним двигуном і турбодизельним двигуном — це нова концепція, нещодавно анонсована як Volvo, так і Subaru для майбутніх автомобілів. Це розумно та довговічно, пропонуючи електричний варіант для місцевого водіння та ефективний дизельний резерв для тривалих поїздок. До 2020 року прогрес у біодизельному паливі з водоростей та інших передових альтернативних видах палива може зробити дизель найкращим варіантом для застарілих транспортних засобів з двигуном внутрішнього згоряння. Незважаючи на те, що більшість приводів не потребують резервного дизеля, водії Link можуть бути спокійні, знаючи, що паливо, яке вони використовують у таких випадках, є чистим і ефективним порівняно з бензином з октановим числом 88.

2. Тренд дизайну: широкий, низький і легкий

В останні роки виробники працювали над підвищенням продуктивності та ефективності шляхом зменшення спорядженої маси, щоб покращити співвідношення потужності до ваги. Інші зосередилися на нижчих, ширших і подовжених формах кузова для покращення аеродинаміки, внутрішнього простору та візуальної привабливості. У Link ми зробили акцент на всіх трьох, створивши широкий, низький і легкий корпус для продуктивності, комфорту та ефективності. Широка форма покращує внутрішній простір, низький дорожній просвіт покращує аеродинамічні характеристики, а акцент на легкій конструкції підвищує потужність і ефективність трансмісії.

Ці акценти не є новими — вони представляють зростаючу тенденцію в автомобільному дизайні. Ми відвідали наших друзів із Cadillac на автосалоні в Детройті, щоб представити Cadillac ATS Coupe 2015 року, і вони наголошували на своєму дизайні: «довший, нижчий, тонший». Для міських водіїв, які паркуються паралельно, ми уникали надто довгого дизайну, але акцент тут є загальною причиною для перспективних автомобільних компаній.

3. Тренд дизайну – панорамний дах

Загальним елементом останніх дизайнів концептуальних автомобілів були панорамні дахи, дахи з розширеними панелями люка або вікнами, які виходять на лінію даху. Ми обіграли ідею панорамної лінії даху для Link, як показано на ранньому ескізі вище. Використовуючи поточні споживчі варіанти, така лінія даху була б неможливою, оскільки аварії при перекиданні та інші удари зробили б цей варіант серйозною загрозою безпеці. Однак останнім часом технології скла швидко розвиваються. Враховуючи потреби мобільних телефонів і планшетних комп’ютерів, скло та ударостійкий пластик розроблено таким чином, щоб витримувати інтенсивне використання, удари та удари, не витримуючи навантажень. Панорамний дах Link буде включати сучасну технологію скла, яка забезпечить розширений візуальний доступ над пасажирською кабіною. Його опорою є двері та центральна колона, що розширюється до центру (напівпрозорі опори прикривають автомобіль у разі перекидання). Він розроблений таким чином, щоб бути стійким до ударів, як і останній iPad від Apple, тому він поглинає удари, як будь-яка інша панель корпусу.

4. Тренд дизайну – подвійні двері

Компактний розмір має важливе значення для цього дизайну, але це не означає, що його водій повинен відмовитися від функціональності чотиридверного автомобіля. Link має форму купе, але має повну функціональність п’ятидверного автомобіля, частково завдяки його поворотним подвійним дверям. Нещодавні міські автомобілі, як-от повністю електричний BMW i3 і Honda Element, мали подібні поворотні подвійні двері. Це дає Link чотиридверний доступ, не займаючи простір і додаткову вагу традиційного чотиридверного автомобіля. Це стає все більш звичним явищем у колах концептуальних автомобілів, і ми очікуємо побачити більше до 2020 року.

5. Тренд дизайну – високоефективні, агресивні фари

Агресивний дизайн фар є ознакою добре спроектованого спортивного автомобіля. Деякі бренди, як-от Audi, поєднали цю тенденцію з наголосом на ефективних, високопродуктивних технологіях освітлення. Link поділяє ці риси, з агресивним набором фар, які використовують високоефективні світлодіоди, які забезпечують таку саму потужність, як і ставлення. У той час як традиційні фари допомагають споживати достатню кількість палива під час тривалих подорожей, подібні фари забезпечують потужність, забезпечуючи необхідну кількість світла для безпечних вечірніх подорожей.

6. Технологічний тренд – рекуперативне гальмування

Гальмування витрачає багато кінетичної енергії, оскільки тисячі фунтів імпульсу зупиняються. У минулому інженери знайшли способи збору цієї кінетичної енергії та зберігання її для повторного використання. Ця технологія називається рекуперативним гальмуванням, і вона вже багато років використовується в поїздах, велосипедах і деяких автомобілях. Сьогодні лише кілька електромобілів використовують це, включно з усіма моделями Tesla, але це ще належить широко впровадити. Link розроблено для функції рекуперативного гальмування, що відображає віру в те, що така технологія стане звичайним явищем для електромобілів 2020 року.

7. Технологічний тренд – зовнішня камера/датчик

Безпілотні автомобілі не можуть працювати лише за допомогою програмного забезпечення. Набір зовнішніх камер і датчиків необхідний для забезпечення комп’ютера автомобіля інформацією, необхідною для автоматизованого водіння. Подібні технологічні розробки далекі від наукової фантастики — вони розробляються та вбудовуються в майбутні транспортні засоби, щоб бути готовими до майбутніх програмних систем.

Ми згадували Cadillac ATS Coupe 2015 року вище, і він також має цю тенденцію.

Автомобілі, такі як ATS Coupe і Mercedes Benz S550, мають складний набір камер і датчиків, які забезпечують обізнаність про дорогу для водія, і навіть деякі можливості автоматизованого водіння. Щоб Link був сумісний із безпілотним програмним забезпеченням, що розвивається, він оснащений набором камер, встановлених у решітці радіатора, бічних дзеркалах і задньому кінці, щоб фіксувати інформацію про дорогу під будь-яким кутом огляду.

Проектування автомобіля майбутнього: технологія інтер’єру

8. Технологічний тренд – лобове скло з дисплеєм Heads-Up

Візуальна нерухомість у внутрішній частині лобового скла є найкращим місцем для відображення інформації. Завдяки технології Heads-Up-Display (HUD) водій може бачити інформацію про автомобіль та навколишнє середовище, не відриваючи очей від дороги. Все, від швидкості до навігації та попереджень про безпеку, може відображатися на лобовому склі, щоб інформувати водія найбезпечнішим способом.

Це не технологія далекого майбутнього — сьогодні існують системи для надання такої інформації. Однак у міру того, як транспортні засоби стають більш автоматизованими, аж до повної безпілотності, технології HUD стануть більш корисними. Link розроблено з системою HUD як для активного водіння, так і для пасивних налаштувань без водія. Його можна повністю вимкнути для традиційних автомобілів, увімкнути для допомоги водієві (з навігацією та інформацією про безпеку на екрані) або повністю автоматизувати з повним набором екранів і програм. Щоб забезпечити безпеку пасажира під час безпілотних режимів, HUD Link стає прозорим, щойно водій торкається керма.

9. Технологічний тренд – ОС автомобіля з голосовою активацією

Цього року Apple представила CarPlay для автомобільних операційних систем нового покоління. CarPlay переносить Siri в автомобіль, забезпечуючи голосову систему мовлення та відповіді для керування медіа та навігаційним середовищем автомобіля. До 2020 року такі системи будуть розроблені для виконання більш важких робіт. У випадку Link системи з голосовим керуванням керуватимуть більшістю функцій автомобіля. Водій матиме вербальне керування транспортним засобом для всіх неосновних функцій. Під час руху для круїз-контролю буде достатньо таких команд, як «утримуйте швидкість на 55», «світло, будь ласка» активує дальнє світло, а в режимі без водія пасажир може промовити адресу, і автомобіль самостійно піде до цього місця. КОНТРОЛЬ. Базовими мультимедійними та навігаційними системами вже можна керувати за допомогою голосу, але до 2020 року деякі автомобілі стануть доступними для навігації та функціональним керуванням за допомогою голосу.

10. Технологічний тренд – технологія повністю безпілотної автоматизації

Безпілотна технологія ближча, ніж більшість із нас уявляє. Фактично, багато доступних сьогодні транспортних засобів мають вбудовані системи допомоги водієві. Крім круїз-контролю, деякі поточні комерційно доступні споживчі транспортні засоби можуть підтримувати задану швидкість, залишатися між лініями шосе та гальмувати так само, як інші автомобілі. Багато виробників уже встановлюють матриці датчиків і камери у свої автомобілі 2015 модельного року. До 2020 року такі датчики можуть стати стандартом для більшості нових автомобілів, вироблених у США. У найближчому майбутньому бездрайверні системи можуть бути чистими програмними технологіями, які використовують апаратний стандарт, спільний між виробниками, який росте та розвивається залежно від версії, як і сучасні мобільні операційні системи.

Link розроблений таким чином, щоб бути «готовим до роботи без водія», що включає камеру та масиви датчиків, які будуть необхідні для систем без водія. Але салон не розрахований на те, щоб «водій» повертався спиною до дороги. Автомобілі у віддаленому майбутньому можуть бути побудовані без традиційних лобових стекол і кермових коліс. Однак Link — це автомобіль майбутнього, який долає розрив між цим поколінням і наступним. Він розроблений, щоб дозволити водієві та пасажирам отримати традиційний досвід водіння з усіма функціями, необхідними для транспортування без водія. Його водій може налаштуватися на довгу дорогу, але сісти за кермо миттєво, якщо він захоче взяти на себе керування.

Що ви сподіваєтесь побачити в автомобілі майбутнього? Ці 10 тенденцій представляють чіткий постріл до автомобілів, на яких ми, можливо, будемо їздити у 2020 році. Незважаючи на те, що безпілотні технології та силові агрегати нового покоління розвиватимуться швидко, ми бачимо автомобіль, який подолає розрив між нашим автомобільним минулим і нашим автоматизованим майбутнім. Ми називаємо це Link, і нам хотілося б знати, як би ви сформували автомобіль майбутнього у ваших очах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі пости

Прогноз на 2023 рік: зростаючі тенденції в автомобільній промисловостіПрогноз на 2023 рік: зростаючі тенденції в автомобільній промисловості

Автомобільна промисловість виходить з одного з найскладніших періодів в історії. Вже було багато дискусій про те, як ми дійшли до цього моменту, але як щодо майбутнього? Які будуть тенденції, що

novoe-pokolenie-krossovera-audi-q7-predstavleno-ofitsialno

Нове покоління кросовера Audi Q7 представлене офіційноНове покоління кросовера Audi Q7 представлене офіційно

Німецька автомобільна компанія Audi виклала в Мережу офіційні фотографії свого нового кросовера під назвою Q7, дебют якого намічений на автосалон, що відбудеться на початку наступного року в Детройті. У березні

Заощаджуйте гроші на угодах з автомобілями, вибираючи правильний ДЕНЬ для покупки – та інші важливі поради автосалонуЗаощаджуйте гроші на угодах з автомобілями, вибираючи правильний ДЕНЬ для покупки – та інші важливі поради автосалону

Чотири експерти з продажу автомобілів склали список, який допоможе британцям заощадити гроші при купівлі нового автомобіля. Експерти CAR з’ясували, що вибір правильного дня при покупці нового автомобіля має вирішальне значення,