autonews Без категорії Електрифікація транспорту: Нові моделі електромобілів та плани виробників на найближчі роки

Електрифікація транспорту: Нові моделі електромобілів та плани виробників на найближчі роки

0 Comments 18:32

Зарядка в майбутнє: перехід на електромобілі

Готові заряджати в майбутнє? Ринок електромобілів (EV) стрімко розвивався в останні роки, і очікується, що він продовжить розвиватися швидкими темпами протягом наступного десятиліття. Продажі електромобілів у Сполучених Штатах зросли з лише 0,2 відсотка від загального обсягу продажів автомобілів у 2011 році до 4,6 відсотка у 2021 році.

Незважаючи на те, що прогнози щодо темпів впровадження електромобілів протягом наступного десятиліття значно відрізняються, враховуючи швидкі зміни як в державній політиці, так і в автомобільній промисловості за останні роки, багато прогнозів очікують значного прискорення впровадження електромобілів. S&P Global Mobility прогнозує, що продажі електромобілів у Сполучених Штатах можуть досягти 40 відсотків від загального обсягу продажів легкових автомобілів до 2030 року, а більш оптимістичні прогнози передбачають, що продажі електромобілів перевищать 50 відсотків до 2030 року.

У цій статті Beyond the Numbers розглядаються основні чинники, які, як очікується, сприятимуть зростанню ринку електромобілів, і визначаються деякі професії, які, як очікується, відіграватимуть роль у проектуванні та розробці електромобілів, у виробництві акумуляторів, що їх живлять, і у встановленні та обслуговуванні інфраструктури, необхідної для їх зарядки.

Фактори, що сприяють зростанню ринку електромобілів

Є кілька факторів, що сприяють зростанню ринку електромобілів, таких як підвищений інтерес споживачів, урядова політика та зацікавленість автопромисловості.

Фактори стимулювання споживчого попиту

Споживчий попит на електромобілі значно зріс за останні кілька років. Кількість електромобілів на дорогах підскочила з приблизно 22 000 до трохи більше ніж 2 мільйонів протягом десятиліття 2011–21. Очікується, що кілька факторів продовжуватимуть стимулювати споживчий попит на електромобілі протягом десятиліття 2021–31: проблеми з навколишнім середовищем, більший вибір транспортних засобів, покращена ємність акумулятора та економія коштів. Опитування водіїв, проведене YouGov, показує, що основною причиною для розгляду питання про купівлю електромобіля є захист навколишнього середовища. Так само опитування CarMax показало, що більшість власників автомобілів були стурбовані викидами палива та вважали головною перевагою електромобілів те, що вони добре для навколишнього середовища.

Крім того, споживачі тепер можуть вибирати з ширшого асортименту транспортних засобів, оскільки виробники представили на ринок більшу різноманітність моделей електромобілів, включаючи транспортні засоби великого розміру, яким надають перевагу. Донедавна компактні автомобілі, як-от седани та хетчбеки, були фактично єдиними доступними варіантами електромобілів, однак у 2021 році на вантажівки та позашляховики припадало близько 78 відсотків продажів нових автомобілів у Сполучених Штатах. дебютувати до 2024.

Покращений запас ходу автомобіля є ще одним фактором, який має сприяти більшому поширенню електромобілів. Занепокоєння запасом ходу — побоювання розрядитися акумулятор до того, як дістатися до місця заряджання — довгий час відлякувало споживачів від покупки EV. Проте ємність акумулятора та запас ходу значно покращилися (від середнього 68 миль на одному заряді в 2011 році до 234 милі у 2021 році) і, як очікується, продовжить збільшуватися з подальшим прогресом у технології акумуляторів.

Крім того, дослідження показали, що перехід на електромобілі заощаджує гроші споживачів, особливо в довгостроковій перспективі. Наприклад, окрім економії витрат на паливо, електромобілі дають змогу заощадити приблизно від 8000 до 12 000 доларів США на техобслуговуванні протягом усього терміну служби автомобіля. Крім того, витрати на акумуляторні батареї мають продовжувати падати, наближаючи ціни на електромобілі до цін на звичайні автомобілі.

Урядова політика стимулює попит на електромобілі

Закон про інвестиції в інфраструктуру та робочі місця, підписаний у листопаді 2021 року, виділив 7,5 мільярдів доларів на створення загальнонаціональної мережі зарядних станцій.

 Фінансування спочатку було зосереджено на встановленні швидкісних зарядних пристроїв уздовж системи міждержавних автомагістралей, що допомогло б пом’якшити побоювання щодо заряду акумулятора та дозволити подорожі на далекі відстані. Законодавство також передбачало значні інвестиції для модернізації національної електромережі — що є ключовим для задоволення зростаючого попиту на електроенергію в міру зростання впровадження електромобілів — і розширення внутрішнього виробництва акумуляторів і потужностей з переробки.  З боку споживачів податкові пільги стимулюють попит. . Наприклад, Закон про зниження інфляції, підписаний у серпні 2022 року, продовжив податковий кредит у розмірі до 7500 доларів США для придбання нових електромобілів до 2032 року та вперше передбачив, що податкові кредити можна використовувати для придбання вживаних електромобілів.

Політика уряду штату також пропонує стимули, такі як знижки, щоб заохотити власників електромобілів, допомагаючи компенсувати високі початкові витрати на електромобілі. Деякі штати також запровадили програму транспортних засобів з нульовим рівнем викидів (ZEV), яка вимагає від автовиробників продавати встановили квоту на акумуляторні електричні або гібридні електричні транспортні засоби, а також прийняли закони, які забороняють продаж нових газових транспортних засобів до 2035 року.

Зобов’язання автовиробників щодо електромобілів

Автовиробники оприлюднили стратегії прискорення електрифікації нових легкових і вантажних автомобілів. Більшість великих компаній планують випустити десятки нових моделей електромобілів протягом наступного десятиліття, досягають цільових показників продажів електромобілів і зобов’язуються зрештою припинити виробництво автомобілів, що працюють на паливі. Щоб досягти своїх цілей електрифікації, автовиробники планують інвестувати мільярди доларів. протягом наступного десятиліття в дослідженнях і розробках і будівництві нових заводів, зокрема для виробництва акумуляторів.

Професії, пов’язані з переходом на електромобілі

Очікується, що тенденція електрифікації транспортних засобів спричинить попит на робочу силу в трьох основних сферах: проектування та розробка моделей електромобілів, виробництво акумуляторів, які їх живлять, а також встановлення та обслуговування інфраструктури зарядки. Нижче наведено огляд основних професій, які будуть залучені до цієї діяльності. Це не вичерпний список професій, на які вплине зростання поширення електромобілів, а огляд кількох важливих професій, які сприятимуть переходу на електромобілі.

Прогноз зайнятості, представлений для цих професій, відображає загальну зміну зайнятості для цих працівників у всій економіці. Оскільки багато з цих професій зайняті у великих секторах, таких як виробництво чи будівництво, прогноз зайнятості на 2021–2031 роки залежить не лише від збільшення кількості електромобілів. Інші фактори, такі як очікуваний попит на різні промислові товари, підвищення автоматизації виробництва та майбутній попит на нові житлові та нежитлові будівлі, ймовірно, вплинуть на зайнятість. Крім того, попит на професії може відрізнятися в різних галузях і сферах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі пости

Електричні автомобілі та навколишнє середовище: як вони впливають на зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітряЕлектричні автомобілі та навколишнє середовище: як вони впливають на зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря

Запитайте вченого-еколога: більше електромобілів = менше зимових інверсій? Електричні транспортні засоби вперше з’явилися понад 100 років тому, але зараз їх кількість зростає, оскільки споживачі шукають більш чисті, енергоефективні та рентабельні

Ефективність пального: огляд нових технологій для покращення паливної економії в автомобіляхЕфективність пального: огляд нових технологій для покращення паливної економії в автомобілях

Нові способи, як виробники автомобілів отримують вам більше миль на галлон CR підкреслює технології економії палива, які можуть бути у вашому наступному автомобілі, і потенційні компроміси під час водіння Хоча

Технологія автономного водіння: переваги, недоліки і майбутнєТехнологія автономного водіння: переваги, недоліки і майбутнє

БЕЗПЕЧНІ АВТОМОБІЛІ: ЗА І ПРОТИ Багато хто може подумати, що безпілотні автомобілі ще дуже далекі від реальності. Правда в тому, що еволюція автоматизованих систем водіння сьогодні триває. Насправді більшість сучасних