autonews Без категорії Електромобілі проти автомобілів на бензин: що вибрати у 2023 році

Електромобілі проти автомобілів на бензин: що вибрати у 2023 році

0 Comments 09:20

Гібрид проти електрики: що вибрати?

Гібридні та електромобілі захоплюють світ штурмом. Існує величезний попит на обидва типи транспортних засобів, але питання в тому, який вибрати? Ми допоможемо вам прийняти зважене рішення.

Оскільки ціни на газ досягають рекордних значень, багато споживачів звертаються до електричних і гібридних автомобілів, щоб заощадити гроші.

Кількість гібридних та електричних транспортних засобів постійно зростає, оскільки все більше гігантів автомобільної промисловості намагаються випередити гру. Частково це пов’язано з забороною деяких штатів на виробництво та продаж бензинових і дизельних автомобілів, починаючи з 2035 року.

Довгий час Toyota Prius домінувала на цьому ринку настільки, що станом на вересень 2022 року вона є найбільш продаваним гібридним автомобілем у світі з понад 5 мільйонами проданих одиниць.

З’являються нові гравці, не більше ніж компанія Tesla, що належить Ілону Маску. За оцінками дослідників, Tesla продала 1 917 450 одиниць, причому багато з цих продажів відбулися за останні кілька років.

Гібрид проти електрики: у чому різниця?

Основна відмінність полягає в способі виготовлення автомобілів. Існує три способи живлення коліс автомобіля: безпосередньо від двигуна, виключно від електродвигуна або спільно від обох джерел живлення.

Наприклад, автомобілі Toyota Prius є переважно гібридними, що означає, що вони мають більше ніж один метод живлення транспортного засобу, оскільки вони містять як невеликий двигун, так і акумулятор.

У гібриді система регенеративного гальмування генерує енергію щоразу, коли ви сповільнюєте швидкість або натискаєте гальма, і зберігає її в акумуляторі для подальшого використання. Важливо пам’ятати, що ви не заряджаєте гібридні транспортні засоби, такі як Prius, вони все ще покладаються на газ або дизель, але споживають набагато менше, ніж звичайні газові або дизельні автомобілі, що економить ваші гроші та менше викидів CO2.

Що стосується електромобілів, таких як вироблені Tesla, вони працюють, отримуючи енергію від зарядженої батареї, яка потім перетворюється в енергію електродвигуном. Після того, як потужність буде згенерована, вона йде прямо на колеса.

На відміну від гібридів, електричні автомобілі покладаються виключно на електрику, щоб дістатися від точки до точки b, що робить їх неймовірно економічними, оскільки вони викидають майже нульові викиди.

Щоб заправити електромобіль, вам знадобиться або встановити вдома домашній зарядний пристрій, за допомогою якого ви зможете використовувати домашню електроенергію. Або ви можете скористатися громадськими зарядними станціями. Станції швидкої зарядки можуть зарядити ваш автомобіль від 0% до 80% приблизно за годину.

Гібрид проти електрики: що дешевше?

Ціна

Електромобілі, як відомо, досить дорогі. За оцінками Kelley Blue Book, середня вартість нового електромобіля станом на вересень 2022 року становить 65 291 долар, що значно дорожче, ніж середня вартість нового автомобіля в США, яка становить 48 681 долар.

Гібриди набагато дешевші порівняно з ціною, як правило, в діапазоні від 25 000 до 35 000 доларів, що значно дешевше, ніж електромобіль.

Вам доведеться платити за паливо з гібридом, навіть якщо воно набагато дешевше, ніж ваш звичайний автомобіль. Офіційний веб-сайт уряду США з питань економії палива підрахував, що витрати на пальне Prius моделі 2021 року становлять 1000 доларів на рік. Тож навіть якщо ви тримаєте машину протягом 10 років і платите за пальне за цією оцінкою, гібридні автомобілі все одно будуть дешевшими.

Технічне обслуговування

З точки зору технічного обслуговування, як гібридні, так і електричні автомобілі, ймовірно, потребуватимуть заміни батареї в якийсь момент під час володіння. Дослідження показують, що вартість зарядки акумулятора стандартної моделі Prius становить близько 1023-1235 доларів.

Знову ж таки, для повністю електричного автомобіля ці ціни різко підскочать, і ReCurrentAuto припускає, що заміна батареї може коштувати вам десь від 5000 до 20 000 доларів США залежно від типу та моделі вашого автомобіля.

Однак якщо ви купуєте абсолютно новий гібридний або електричний автомобіль, вартість акумулятора може бути включена в гарантію виробника, якщо вона діє протягом 8 років.

Податкові кредити

І гібриди, і електромобілі можуть претендувати на державну підтримку. IRS каже, що «ви можете претендувати на кредит до 7500 доларів США відповідно до розділу 30D Кодексу внутрішніх доходів, якщо купуєте новий електромобіль або електромобіль на паливних елементах (FCV), що відповідає вимогам плагіна».

Завжди варто перевіряти закони та стимули в країні, в якій ви живете, оскільки вони, як правило, відрізняються від місця до місця.

Вердикт – гібриди набагато дешевші

Не дивно, що гібридні автомобілі в середньому набагато дешевше купувати, орендувати та обслуговувати, але вони коштуватимуть вам трохи більше річних витрат на паливо. Оскільки все більше і більше компаній масово впроваджують електромобілі, ми повинні спостерігати падіння цін.

Плюси і мінуси гібридних автомобілів

плюси

Екологічність – гібриди викидають набагато менше викидів, ніж звичайні автомобілі з газовим або дизельним двигуном, тому вони ідеальні для тих, хто хоче зробити свій внесок у збереження планети.

Дешевше. Якщо взяти до уваги економію палива, а також потенційні державні стимули, гібридні автомобілі можна вважати хорошим співвідношенням ціни та якості.

Менше обслуговування. Як правило, гібриди вимагають менше обслуговування, ніж звичайні автомобілі. Ви все ще очікуєте час від часу заміни масла і, можливо, нового акумулятора, але на це часто поширюється гарантія виробника.

Досвід водіння – Гібриди пропонують дуже приємні враження від водіння, особливо враховуючи, що вони дуже тихі завдяки двигунам. Якщо ви цінуєте це, гібрид може стати для вас автомобілем.

мінуси

Початкова вартість – початкова вартість гібридних автомобілів, швидше за все, буде вищою, ніж ваш середній автомобіль. Часто це пов’язано з новими технологіями, підвищеним попитом і обмеженою пропозицією.

Дороге технічне обслуговування. Незважаючи на те, що вони зазвичай вимагають менше обслуговування, якщо щось піде не так, вартість, ймовірно, буде вищою, ніж зазвичай. Запасні частини можуть бути дорогими та дефіцитними, а розроблену технологію складніше ремонтувати, що призводить до вищих витрат.

Викопне паливо. Незважаючи на те, що гібриди є набагато кращими для навколишнього середовища, вони все одно створюють викиди викопного палива. Електромобілі нічого не виробляють, тому, якщо ви усвідомлюєте свій вуглецевий слід, це може бути правильним шляхом.

Плюси і мінуси електромобілів

плюси

Викиди – електричні автомобілі виробляють нульові викиди, оскільки вони покладаються виключно на електроенергію для живлення. Для користувачів, орієнтованих на екологію, це величезний плюс.

Стимули – існує багато державних стимулів для тих, хто купує електрику, часто повертаючи вам гроші від вартості покупки. Однак вони застосовуються лише в тому випадку, якщо ви купуєте новий електромобіль, а не вживаний.

Паливо – більше не потрібно зупинятися на заправках і витрачати понад 50 доларів на газ чи бензин. Електромобілі працюють лише на електриці, тож просто знайдіть зарядну станцію та поповніть за бажанням.

Податок. Електромобілі не оподатковуються податком, як і транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Це означає, що ви можете заощаджувати сотні фунтів щорічно порівняно з керуванням звичайним автомобілем на бензині чи дизелі.

Технічне обслуговування – ви також можете попрощатися з регулярною заміною масла, оскільки для електромобілів вона не потрібна. Також набагато менше рухомих частин, а це означає, що менше може вийти з ладу, що призводить до зниження витрат на технічне обслуговування для водія.

мінуси

Запас ходу – незважаючи на суттєві покращення, запас ходу повністю електричного автомобіля набагато менший, ніж у бензинового чи дизельного. Це може бути справжнім шоком, якщо ви новачок у електромобілів, і може призвести до «занепокоєння запасом ходу».

Зарядка – на відміну від АЗС, які розкидані тут і всюди, точок зарядки для електромобілів трохи менше. Докладаються зусиль, щоб збільшити кількість незадоволених станцій, але ми ще дуже далекі від того, щоб досягти величезної кількості АЗС.

Час зарядки

 Заповнення баку вашого автомобіля бензином або дизелем займає менше хвилини. На жаль, для електромобілів це може зайняти більше години. Станції швидкої зарядки можуть збільшити час роботи акумулятора від 0% до 80% приблизно за годину, але це все одно займає набагато більше часу.

Ціна – це велика. Ціни на електромобілі зараз захмарні, особливо якщо порівнювати їх з гібридами або бензиновими/дизельними автомобілями. Вони можуть бути дешевшими в експлуатації та підтримуватися державними стимулами, але вартість все одно є справжньою премією, що означає, що лише небагато обраних можуть дозволити собі купити новий електромобіль.

Гібридні та електромобілі: як їх придбати?

Процес придбання нового чи вживаного гібрида чи електромобіля такий самий, як і будь-якого автомобіля. Або підіть до дилера та перевірте наявність, запитайте в Інтернеті або перевірте сайти вживаних товарів. Tesla повністю спростила процес, і тепер ви можете персоналізувати свій автомобіль і вибрати з багатьох варіантів фінансування на їх веб-сайті.

Альтернативою може бути оренда, якщо ви зможете знайти вигідну пропозицію. Ви повинні знати, що вам, можливо, доведеться чекати довше на ці типи транспортних засобів з огляду на величезний попит і дещо нестабільну пропозицію.

Щоб отримати безпроблемну альтернативу, подумайте про послугу підписки на автомобіль, як-от FINN. Завдяки підписці на автомобіль FINN ви можете керувати найновішими моделями гібридних і повністю електричних автомобілів, доступними за контрактами лише на 6 місяців.

Просто перегляньте наш асортимент нових автомобілів, який постійно зростає, заповніть кілька основних даних і організуйте безкоштовну доставку. Ще ніколи не було простіше придбати останні моделі.

Тепер ви маєте краще розуміти, що таке гібридні та електричні автомобілі, як вони працюють, скільки коштують, плюси та мінуси.

Якщо ви можете собі їх дозволити, це чудові варіанти, щоб зробити свій внесок у розвиток планети та, можливо, заощадити вам трохи грошей у довгостроковій перспективі. Обов’язково зверніть увагу на будь-які державні стимули, купуючи новий, оскільки це може додатково збільшити ваші заощадження.

Починаючи з 2035 року, деякі штати заборонять нові автомобілі з газовими та дизельними двигунами, тому майбутнє справді за гібридними та електромобілями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі пости

Технологія автономного водіння: переваги, недоліки і майбутнєТехнологія автономного водіння: переваги, недоліки і майбутнє

БЕЗПЕЧНІ АВТОМОБІЛІ: ЗА І ПРОТИ Багато хто може подумати, що безпілотні автомобілі ще дуже далекі від реальності. Правда в тому, що еволюція автоматизованих систем водіння сьогодні триває. Насправді більшість сучасних

Каршерінг та електромобілі: Як комбінація цих технологій може змінити міське споживання транспортуКаршерінг та електромобілі: Як комбінація цих технологій може змінити міське споживання транспорту

Спільні варіанти мобільності, такі як спільне використання автомобіля, часто вважаються більш екологічними, хоча дані на рівні окремої людини чи міста можуть суперечити цим твердженням. Це дослідження спрямоване на покращення розуміння

Самоїдні автомобілі: Проблеми та перспективи впровадженняСамоїдні автомобілі: Проблеми та перспективи впровадження

Виклики для масового впровадження безпілотних автомобілів Ідея автономних транспортних засобів перетворилася з футуристичної концепції на реальність ближче, ніж більшість з нас думає. Однак досягнення широкого впровадження безпілотних автомобілів не позбавлене