autonews Без категорії Безпека в автомобілях: Технологічні рішення для запобігання дорожньо-транспортним пригодам

Безпека в автомобілях: Технологічні рішення для запобігання дорожньо-транспортним пригодам

0 Comments 11:18

Автомобільні технології, які зменшують кількість дорожньо-транспортних пригод

Безпека на дорозі та запобігання нещасним випадкам є однією з найбільших проблем для автовиробників, і вони постійно працюють над вдосконаленням технологій, щоб забезпечити безпеку водіїв та їхніх пасажирів на дорозі.

Сучасні автомобілі виготовляються таким чином, щоб зменшити ризик серйозних травм і смертей під час дорожньо-транспортної пригоди. Основною причиною підвищеної безпеки в нових автомобілях є електронний контроль стійкості. Функція ESC – чудова ідея для батьків, які купують першу машину своїй дитині.

Системи лобового зіткнення

Системи запобігання лобовому зіткненню — це радарні системи, вбудовані в автомобілі, які беруть під контроль транспортний засіб, коли водій під’їжджає занадто близько до транспортного засобу попереду. FCS може зменшити ступінь серйозності наслідків зіткнення та може зменшити тяжкість травм. Статистика показує, що рівень аварій на 15 відсотків менший у транспортних засобах, які мають систему лобового зіткнення.

Системи попередження про виїзд зі смуги руху

Системи попередження про виїзд зі смуги руху створені для попередження водія, якщо транспортний засіб починає відхилятися від своєї смуги, якщо не ввімкнуто покажчик напрямку. Системи попередження механізовані, щоб спрацьовувати на будь-якій швидкості від 30 до 40 миль на годину.

Адаптивні фари

Страховий інститут безпеки дорожнього руху повідомив, що дорожньо-транспортні пригоди зменшилися на 10 відсотків у транспортних засобах, які мають адаптивні фари. Ця технологія дозволяє повертати фари під час повороту, що дає змогу легше бачити перешкоди, які можуть бути на дорозі після настання темряви. Фари сконструйовані таким чином, що вони повертаються до того, як ви досягнете повороту дороги.

Безпілотний автомобіль Mercedes

Автомобіль без водія Mercedes повністю готовий до дороги, на відміну від деяких моделей, які зараз представлені на ринку. Luxury in Motion F015 розроблений для розумних міст у 2030 році, але був представлений у Лас-Вегасі на виставці побутової електроніки. Пілотні програми заплановані на Флориду, Північну Кароліну та Сіетл.

Система безпеки Chevrolet

Система запобігання ДТП Chevrolet Impala змушує ваш автомобіль повністю зупинятися, якщо автомобіль попереду вас раптово зупиняється. Система розроблена так, щоб автомобіль зламався, якщо на дорозі попереду є щось небезпечне.

Електричний автомобіль GM

Нова модель, створена General Motors Роздрібна ціна виробника нового електрокара становить 30 000 доларів. Автомобіль може пробігти 200 миль, перш ніж його доведеться заряджати. Виробник стверджує, що 200 миль — це час, коли більшість людей боїться, що розрядиться заряд і доведеться зарядити двигун.

Toyota Safety Sense

Інститут дослідження дорожньо-транспортних пригод і аналізу даних стверджує, що Toyota, у яких встановлено системи Toyota Safety Sense і Intelligence Clearance Sonar, мають на 90 відсотків менше аварій ззаду, ніж автомобілі без цих систем. Транспортні засоби, які мають лише систему Safety Sense, мають на 50 відсотків менше аварій.

Хоча ви можете бути обережними за кермом, ви завжди повинні бути в курсі того, що відбувається навколо вас. У Ноксвіллі є своя частка небезпечних доріг, і хоча всі знають, що може статися на міждержавних і державних шосе, ви повинні бути обережними, подорожуючи дорогами округу. Керування транспортним засобом, оснащеним новими технологіями, може знизити ризик потрапити в серйозну аварію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі пости

Ferrari Purosangue: перший SUV від Ferrari з натурально аспірованим 6,5-літровим двигуном V12, що розвиває 715 к.с.Ferrari Purosangue: перший SUV від Ferrari з натурально аспірованим 6,5-літровим двигуном V12, що розвиває 715 к.с.

Нарешті компанія Ferrari зробила це, друзі: вона взялася за створення високопродуктивного розкішного позашляховика. Err, вибачте — FUV, що, очевидно, розшифровується як «Ferrari Utility Vehicle». Це Ferrari Purosangue 2023 року випуску,

Електричні автомобілі та навколишнє середовище: як вони впливають на зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітряЕлектричні автомобілі та навколишнє середовище: як вони впливають на зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря

Запитайте вченого-еколога: більше електромобілів = менше зимових інверсій? Електричні транспортні засоби вперше з’явилися понад 100 років тому, але зараз їх кількість зростає, оскільки споживачі шукають більш чисті, енергоефективні та рентабельні