autonews Без категорії Alfa Romeo Tonale: перший плагін-гібридний автомобіль бренду

Alfa Romeo Tonale: перший плагін-гібридний автомобіль бренду

0 Comments 13:11

За кермом: Alfa Romeo Tonale 2024 року веде Alfa у майбутнє

Перший крок компанії до електрифікації все ще їздить і відчувається як Alfa (іноді)

Alfa Romeo виробляє автомобілі вже понад століття. Це факт, який мені не потрібно було шукати, тому що я чув його приблизно півдюжини разів від різних людей, коли компанія передавала нам ключі від свого останнього продукту: 2024 Tonale, невеликого гібридного позашляховика, що підключається від мережі. Alfa Romeo випустила гібридний варіант свого позашляховика Tonale, який доповнюється м’якими гібридами, які надійшли в продаж минулого року. Для PHEV буде доступно три рівні комплектації: обмежену серію Speciale за 44 595 фунтів стерлінгів і топові моделі Veloce можна замовити зараз, тоді як модель початкового рівня Ti вийде навесні 2023 року.

Як перший плагін-гібрид бренду, Alfa Romeo стверджує, що Tonale PHEV є її найефективнішим автомобілем за всю історію. Моделі Tonale PHEV не отримали значних змін екстер’єру, щоб вказати на їхню електрифіковану силову установку, однак єдиною перевагою є кришка зарядного пристрою на задній панелі три чверті та переосмислення логотипу Alfa Romeo «elettro-biscione» на ліве заднє скло.

Деталі гібридного двигуна

Гібрид Tonale оснащений 1,3-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом, який, по суті, такий самий, як двигун Jeep Compass 4Xe (не дивно, враховуючи, що всі автомобілі мають однакову основу), але він працює від акумулятора ємністю 15,5 кВт-год. Alfa Romeo каже, що це забезпечує запас ходу понад 49 миль і знижує викиди CO2 до 29 г/км у порівнянні зі 144 г/км у м’якого гібрида Tonale. Максимальна швидкість заряджання становить 7,4 кВт, тому зарядка акумулятора Tonale PHEV займе 2,5 години.

Ця електрифікація додає потужності суміші Tonale. У поєднанні з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач силовий агрегат генерує загальну потужність 276 к.с., що забезпечує розгін до 62 миль/год за 6,2 секунди. Система повного приводу може розгортати 100 відсотків потужності електромотора в 121 к.с. на задню вісь, а бензиновий двигун передає свої 178 к.с. на передню вісь. Alfa Romeo каже, що система «гарантує максимальну стійкість як на бездоріжжі, так і на дорозі».

Tonale, названий на честь гірського перевалу в Італії (як і його старший брат, Stelvio), є ключовим транспортним засобом для знаменитого італійського автовиробника в кількох аспектах. Alfa Romeo продає лише два інші автомобілі в Сполучених Штатах, і Tonale є першим новим автомобілем Alfa, який досяг наших берегів за останні п’ять років. Що ще важливіше, Alfa Romeo підтвердила, що після Tonale усі її нові автомобілі будуть електромобілями на акумуляторах і повністю відмовляться від газових двигунів. Це робить Tonale своєрідним мостом від газового минулого Alfa до майбутнього, наповненого електронами.

Ця концепція злиття минулого та майбутнього є головною для мене, коли я їду гірськими дорогами та шосе навколо Балокко, Італія, де знаходиться випробувальний полігон Stellantis, де Alfa Romeo проводить більшу частину своїх автомобілів. Одну мить я проїдуся сучасним шосе, але раптово сповільнююсь, коли тротуар перетворюється на тонкі, бруковані вулиці минулих століть. Це символ складного завдання Tonale: відчувати себе позашляховиком завтрашнього дня, але при цьому міцно триматися спадщини Alfa.

Перехід на електрифікацію не кожна компанія здійснює плавно. Я б стверджував, що насправді є лише один електромобіль, у який ви стрибаєте, і він миттєво має відчуття та керованість одного з газових транспортних засобів цього автовиробника: Porsche Taycan. Усе це здається занадто сильним, щоб покласти на плечі будь-якого автомобіля, але я пішов перевірити, чи Tonale достатньо міцний, щоб витримати цю вагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі пости

Оренда авто: Зручний спосіб мобільності та безліч перевагОренда авто: Зручний спосіб мобільності та безліч переваг

Сучасне життя вимагає швидкості та гнучкості, особливо коли мова йде про пересування по місту або відрядження. У таких випадках оренда автомобіля стає ідеальним рішенням для багатьох людей. Цей сервіс, надаючи

Ferrari Purosangue: перший SUV від Ferrari з натурально аспірованим 6,5-літровим двигуном V12, що розвиває 715 к.с.Ferrari Purosangue: перший SUV від Ferrari з натурально аспірованим 6,5-літровим двигуном V12, що розвиває 715 к.с.

Нарешті компанія Ferrari зробила це, друзі: вона взялася за створення високопродуктивного розкішного позашляховика. Err, вибачте — FUV, що, очевидно, розшифровується як «Ferrari Utility Vehicle». Це Ferrari Purosangue 2023 року випуску,

Каршерінг та електромобілі: Як комбінація цих технологій може змінити міське споживання транспортуКаршерінг та електромобілі: Як комбінація цих технологій може змінити міське споживання транспорту

Спільні варіанти мобільності, такі як спільне використання автомобіля, часто вважаються більш екологічними, хоча дані на рівні окремої людини чи міста можуть суперечити цим твердженням. Це дослідження спрямоване на покращення розуміння